Aquaparky

Moderný vodný park AquaRelax je jedinečný svojou krištáľovo čistou vodou v bazénoch, vďaka ktorej sa ani ľudia s citlivejšou pokožkou nemusia ničoho obávať. Dominantou aquaparku je Vodný svet, v ktorom sa nachádza relaxačný bazén, bublinkovače, vodný hríb, divoká rieka, hojdací záliv, vírivky, vyhrievané lavice, masážne ležadlá, masážne sprchy, dvojkĺzačka, tobogany, detský bazén a fínska sauna. Pre aktívnych športovcov, plavecké kluby, základné, materské a stredné školy je k dispozícii plavecký bazén s dĺžkou 25 m.
V letnej sezóne je návštevníkom k dispozícii terasa s 200 ležadlami, z ktorej je priamy vstup do vonkajšieho areálu aquaparku. Rozsiahla trávnatá plocha ponúka detský bazén, ihriská s možnosťou požičania športových potrieb, nafukovacie atrakcie, lezeckú stenu, lanový park, detské ihrisko, šliapacie káry a bufet s občerstvením.
Súčasťou aquaparku je masážno–rehabilitačné centrum, reštaurácia a fitnescentrum.
Tel.: +421 43 2388 374 
E-mail: info@aquakubin.eu 
Web: http://www.aquakubin.eu/

 

GPS: 49.208450, 19.283495

Aqua–vital park je súčasťou areálu Kúpeľov Lúčky, v ktorých sa liečia choroby onkologické, nervové, z povolania, pohybového ústrojenstva a ženské. V Aqua–vital parku sa nachádza vonkajší rekreačný bazén s atrakciami (vzduchové ležadlá, protiprúd, vodná čaša, podhladinové osvetlenie, masážne trysky a chrliče vody), minerálnu liečivú vodu obsahujú vonkajší sedací bazén a delený vnútorný bazén.
S bazénmi je priamo spojený vitálny svet s fínskou a mentolovou saunou, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – dážď.
V blízkosti vonkajších bazénov sa nachádza volejbalové ihrisko, obrí šach, detská trampolína, hojdačky a preliezky.
Tel.: +421 44 4375 566
E-mail: kasaavp@kupele-lucky.sk, kupele@kupele-lucky.sk 
Web: www.kupele-lucky.sk

 

GPS: 49.132524, 19.398422