Atrakcie

Širokú ponuku adrenalínových aktivít (rogalo, vetroň, člny, rafting, vodné lyžovanie, off road, štvorkolky, paintball, potápanie, bagrovanie, terénne minikáry, jazda v tanku, elektrický býk, let balónom, bungee jumping, skalolezectvo, paragliding, parašutizmus, lanová dráha, snežné skútre, psie záprahy a ďalšie aktivity si môžete objednať na www.oravaaction.com

 

Adrenalínové dobrodružstvo plné zábavy a smiechu je určené nielen pre najmenších ale aj pre firmy. Lanová dráha sa nachádza v nádhernej prírode, v blízkosti Múzea oravskej dediny alebo Brestovskej jaskyne.

Otváracie hodiny:
Jún, september: víkendy a sviatky 10:00 – 17:00
Júl, august: 10:00-18:00
 
 
GPS: 49.260460, 19.661570

Ponúka dve miestnosti:

1. Miestnosť - TAJOMSTVÁ ZÁHADNÉHO CESTOVATEĽA - Námestovo
Chceš sa zúčastniť cesty okolo sveta. Hľadáš slávneho cestovateľa, ale nachádzaš len jeho prázdny byt. Chceš o ňom vedieť viac. Odhaľuješ postupne všetky jeho tajomstvá. Chceš rýchlo odísť ale dvere sú zamknuté. Dokážeš uniknúť?
 
2. Miestnosť - GODFATHER - Námestovo
Kedysi dávno si požiadal hlavu mafie o láskavosť. Teraz prišiel čas splatiť staré dlhy. Nie je to ale jednoduché. Postupne dostávaš úlohy, ktoré musíš spolu so skupinou gangstrov splniť a tak vykúpiť svoj dlh. Dokážeš to?
 
Viac informácii na: www.escapeplan.sk
 

Adrenalínovú jazdu tankom zažijete len na Orave, v obci Podbiel. Okrem jazdy tankom môžete zažiť neopakovateľnú jazdu na V3S alebo na starom historickom traktore, tzv. pasáku. Možnosť je aj samotného riadenia vozidla V3S ako aj riadenie starého historického traktora.