Športové zariadenia

Oddych a zábava vo vode, ktorá nedráždi vašu pokožku – to je dolnokubínsky AquaRelax. Návštevníkom je k dispozícii plavecký a relaxačný bazén, tobogany, divoká rieka, hojdací záliv, vodné sprchy a vírivky, výhrevné lavice, bublinkovače, kĺzačky, detský bazén a sauna. Ponuku služieb dopĺňajú fitnescentrum, bufety, reštaurácia a masážno–rehabilitačné centrum. Vonkajší „FunPark“ disponuje bazénom, ihriskami, šliapacími autami pre deti, lanovou dráhou a lezeckou stenou
Viac na: www.aquakubin.eu

 

GPS: 49.208596, 19.283366

Športovo–relaxačný komplex sa nachádza uprostred čistej oravskej prírody, cca 5 km od centra Dolného Kubína. K dispozícii sú vonkajšie ihriská (futbalové, volejbalové), tenisový kurt, petanque, vonkajší šach, v zime prírodná ľadová plocha. Súčasťou areálu je krytá telocvičňa, fitnes a moderné wellness centrum. Milovníkom cykloturistiky tu ponúkajú požičanie horských bicyklov, prílb aj detských sedačiek.
Viac na: www.hotelorava.sk

GPS: 49.199078, 19.353791

Rufin sa nachádza neďaleko centra mesta, v blízkosti nákupných centier. Hosťom ponúka priestor na relaxáciu ducha i tela. V centre krásy môžete vyskúšať kadernícky a kozmetický salón, manikúru, rôzne formy masáže, telové zábaly, saunu (fínsku, parnú, infra). Spomedzi športových možností vyniká najmä squash, cvičenie na moderných kardiofitnes strojoch a požičovňa športového vybavenia
Viac na: www.rufin.sk

 

GPS: 49.213104, 19.297357

Areál autokempingu ponúka veľa možností na aktívny pohyb. Nachádzajú sa tu ihriská pre kolektívne športy, dráha pre in-line korčuľovanie a cyklistiku, krytý detský bazén, externé fitnes stroje pre deti a dospelých; kemp je zároveň obľúbenými miestom priaznivcov vodných športov, nechýba tu ani požičovňa športového vybavenia.
Viac na: www.kemptilia.sk

 

GPS: 49.205534, 19.266672

Jazdecké kurzy pre dospelých, deti, začiatočníkov  ale aj pokročilých môžete využiť na Ranči u Edyho v Námestove, pri Oravskej priehrade. Okrem kurzov môžete vyskúšať jazdu na koni so sprievodcom alebo bez, vychádzky do prírody na koni, koči ale aj saniach.

Viac na www.rancuedyho.sk

GPS: 49.412648, 19.501677